Dmytro Vakulka

DIRTPIX photography
All images © 2010-2018

About

Мене звуть Дмитро. Я захопився фотографією в 2009му році, а через пару років вже знімав для кількох профільних мото-авто журналів. З 2011го року я став активно займатися спортивною фотожурналістикою, знімаючи різноманітні спортивні заходи, зокрема, пов'язані з автомобілями, мотоциклами і вело-спортом. У різний час я співпрацював з такими компаніями як KTM, Red Bull, CanAm / BRP, знімав для зарубіжних мото / вело видань, а також з Федерацією Легкої Атлетики України. В процесі роботи сам почав активно займатися авто-трофі і ендуро, зараз багато подорожую на мотоциклі. На даний момент, мені вдалося побувати в більш, ніж 30 країнах, в деяких саме на двох колесах.

З 2016го по 2018й рік співпрацював з проектом «Made In Ukraine»: знімав на фестивалях, різні fashion і food зйомки для блогу Ю.Савостіної. З осені 2017 року захопився відео-зйомкою та дронами і зараз в будь-який вільний час намагаюся займатися самонавчанням. 

Крім того, важливу частину в моєму житті зайняла соціальна робота. Я є активним волонтером ГО «МотоХелп» та «Загонів швидкого реагування Червоного Хреста України». 

Що стосується моїх уподобань - люблю знімати не постановочні фото, показуючи справжні емоції людей, без фальші і награності. Такі кадри для мене особливо цінні.