Dmytro Vakulka

DIRTPIX photography
All images © 2010-2019

About

Мене звуть Дмитро. Я захопився фотографією в 2009-му році, а за кілька років вже займався зйомками для кількох профільних мото-авто журналів. З 2011-го року почав активно займатися спортивною фотожурналістикою, знімаючи різноманітні спортивні заходи, зокрема, пов'язані з автомобілями, мотоциклами та вело-спортом.

У різний час я співпрацював з такими компаніями як KTM, Red Bull, CanAm / BRP, робив знімки для зарубіжних мото/веловидань, а також з Федерацією Легкої Атлетики України. У процесі роботи почав активно займатися авто-трофі та ендуро. На сьогоднішній день мені вдалося побувати в більш ніж 30 країнах - з них деякі я перетнув подорожуючи на мотоциклі. З 2016-го по 2017-й рік співпрацював з проектом «Made In Ukraine»: фотозйомка на фестивалях, різні fashion та food-зйомки. З осені 2017-го року захопився відео-зйомкою та дронами.

Крім того, важливу роль в моєму житті відіграє соціальна діяльність - я займаюсь волонтерством у ГО «МотоХелп» та «Загоні швидкого реагування Червоного Хреста України».

Що стосується моїх уподобань, то я люблю робити не постановочні фото, відображаючи справжні емоції людей, без награності. Такі кадри стають особливо цінними для мене. 

Нижче Ви можете побачити ще трохи інформації про мене, мою роботу, та співпрацю з видатними людьми:

Інтерв'ю для компанії Nikon Україна

Детальніше за посиланням на картинці

Інтерв'ю під час співпраці з ГО "Громадський Хаб"

Детальніше за посиланням на картинці

Мої роботи в журналі Let's Ride

Детальніше за посиланням на картинці

Книга #MadeInUkraine